Konfiguracja Putty: Różnice pomiędzy wersjami

Z KdmWiki
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(Utworzył nową stronę „===Konfiguracja Putty=== '''Putty''' - klient ssh działający w systemach z rodziny Windows. Poprzez graficzny interfejs użytkownik ma dostęp do całej funkcjonalno...”)
 
Linia 1: Linia 1:
 
===Konfiguracja Putty===
 
===Konfiguracja Putty===
  
'''Putty''' - klient ssh działający w systemach z rodziny Windows. Poprzez graficzny interfejs użytkownik ma dostęp do całej funkcjonalności protokołu ssh. Dwa główne zastosowania w kontekście działania na serwerze supernova.wcss.pl to praca zdalna oraz tunelowanie wyświetlania na swój serwer X-ów.  
+
'''Putty''' - klient ssh działający w systemach z rodziny Windows. Poprzez graficzny interfejs użytkownik ma dostęp do całej funkcjonalności protokołu ssh. Dwa główne zastosowania w kontekście działania na serwerze supernova.wcss.pl to praca zdalna oraz przekierowania wyświetlania na swój serwer X-ów.  
  
 
'''Praca zdalna'''
 
'''Praca zdalna'''

Wersja z 17:12, 5 wrz 2011

Konfiguracja Putty

Putty - klient ssh działający w systemach z rodziny Windows. Poprzez graficzny interfejs użytkownik ma dostęp do całej funkcjonalności protokołu ssh. Dwa główne zastosowania w kontekście działania na serwerze supernova.wcss.pl to praca zdalna oraz przekierowania wyświetlania na swój serwer X-ów.

Praca zdalna